FAALİYET ALANLARIMIZ
Reverse Osmosis Sistemler
Biyolojik Atık Su Arıtma
Endüstriyel Atık Su Arıtma
Tekstil Atık Suyu Geri Kazanım Ünitesi
Nötralizasyon Sistemleri
Ultra Saf Su Arıtma Sistemleri
Su Yumuşatma Sistemleri
İçme Suyu Arıtma Sistemleri
Kum Filtre Üniteleri
Aktif Karbon Filtre Üniteleri
Filtre Pres Üniteleri
Ultra Viole Sistemler
Dozaj Pompaları
Kartuş Filtreler
Reverse Osmosis Memebranları
Su Kimyasalları


Endüstriyel Atık Su Arıtma

Endüstriyel atıksu arıtma sistemleri, sanayi tesislerinde gerçekleştirilen üretim faaliyetleri sonucunda oluşan atıksuların arıtılması amacı ile dizayn edilmektedir.

Farklı üretim proseslerine sahip endüstrilerden kaynaklanan atıksuların arıtılması ve geri kazanılması farklı çözümler gerektirir. Bu farklı çözümlere ulaşmak ise teknoloji, deneyim ve bilgi birikimini gerekli kılar.

Kimyasal arıtma ürünleri kimyasal metodlar kullanılarak fiziksel arıtma işlemleri sonrası uzaklaştırılamamış suda çözünmüş halde bulunan kirleticilerin uzaklaştırılmasını sağlayan sistemlerdir. İmalat programımız dahilinde bulunan hızlı ve yavaş karıştırma üniteleri kimyasal hazırlama  ve dozlama sistemleri kimyasal arıtma proseslerinde rahatlıkla ve güvenle kullanılmaktadır.

Kimyasal atıksu arıtma tesisleri, farklı sektörlerde faaliyet gösteren tesislerden kaynaklanan endüstriyel nitelikli ve biyolojik olarak parçalanamayan kirlilik muhteva eden atıksuların arıtımı için atıksuyun niteliği ve miktarına göre dizayn edilirler.

Kimyasal atıksu arıtma tesislerinde arıtılacak atıksular laboratuar ortamında oluşturulan prototip tesislerde optimum performans ile çalışabilecek şekilde projelenirilir.

 Endüstriyel Atık Su Arıtma
 Endüstriyel Atık Su Arıtma
 Endüstriyel Atık Su Arıtma
Geri
© Copyright TES ARITMA. Tüm Hakları Saklıdır. xdizayn